טיפים לצחצוח שיניים נכון

טיפים לצחצוח שיניים נכוןשמירה על שיניים בריאות מעסיקה רבים מאיתנו, במיוחד אחרי שחווינו כאבים או מחלות חניכיים שונות. כדאי לדעת שבמקרים רבים נוכל למנוע את התפתחות המחלות והכאבים השונים, וזאת בעיקר אם נשמור על היגיינת הפה בחיי היום יום. לפניכם מספר טיפים לצחצוח שיניים נכון שכדאי יהיה להקפיד עליהם ואף להנחיל אותם לילדים, כי כאשר מצחצחים שיניים נכון שומרים על בריאות השן לשנים ארוכות.

1. התמדה: מומלץ לצחצח שיניים לפחות פעמיים ביום – אחרי ארוחת הבוקר ואחרי ארוחת הערב. בצורה כזאת החיידקים לא נמצאים שעות ארוכות סביב השן ולא פוגעים בה.

2. בחירת מברשת השיניים: עולם מברשות השיניים מציע מגוון רחב וכדאי יהיה לשים לב מה בדיוק אתם קונים. מומלץ לבחור מברשת שלא תהייה קשה מידי כדי למנוע פגיעה בחניכיים ואין הוכחות לכך שמברשת חשמלית טובה יותר ממברשת ידנית.

3. הימנעות ממזון מסוים: המזונות המזיקים ביותר הם אלה שעלולים להידבק לשיניים, כמו לדוגמא שוקולד או ממתיקים דביקים אחרים. לכן מומלץ לאכול מהם במסורה וכדאי יהיה גם לצחצח שיניים מייד אחרי צריכתם.

בנוסף לכל אלה, אם אתם רוצים לשמור על שיניים בריאות כדאי יהיה לבחור גם את משחת השיניים הטובה ביותר ואף להשתמש מידי פעם במי פה. כל הפרטים האלה ביחד הם אלה שיאריכו את חיי השן שלכם ולכן כדאי להתרגל לכך. אתם תראו שמדובר על הרגלים שיכולים לשנות את החיים ואפילו להעלים כאבי שיניים, אז למה שלא תתחילו עם זה עוד היום?