יישור שיניים שקוף


אנשים רבים סובלים מכך שהלסתות שלהם לא נמצאות בדיוק במקום שבו הן צריכות להימצא, ויש לכך השלכות שונות. ההשלכה העיקרית היא שסגירת הפה אינה מספיק תקינה וזה עלול לגרום לבעיות וכאבים, אך בנוסף, יש כאן גם עניין אסתטי שרצוי לטפל בו. העולם שבו אנחנו חיים הוא עולם שבו היופי חשוב ביותר, ואין ספק ששיניים שהסגירה שלהן מדויקת יותר נחשבות להרבה יותר יפות. 

 

שיניים ישרות ויפות הן הבסיס לאופן שבו מדברים, משוחחים, מחייכים ולמעשה מהוות חלק משמעותי מחיינו. אלה הן הסיבות שבגללן כבר שנים אנשים עושים יישור שיניים כשמדובר בהליך שבהחלט משפר את המצב גם מבחינה בריאותית וגם מבחינה אסתטית. מדובר בטיפול שבהחלט לא כדאי לוותר עליו, אפילו אם אתם כבר בוגרים יותר ולא עשיתם את זה בילדותכם - מעבר לאסתטיקה יש כאן גם עניין בריאותי ובהחלט כדאי להקפיד על בריאות הפה והשיניים. 

 

היתרונות ביישור שיניים שקוף:

אחת מהבעיות שליוו תהליך של יישור שיניים זו העובדה שלא היה קל להתמודד עם זה שכולם רואים את התהליך שאתם עוברים. כולנו זוכרים את אותם ריבועים ממתכת שאפשר לראות על שיניו של מי שעבר את ההליך והבעיה היא שגם לא מדובר רק על תקופת זמן קצרה. לכן המומחים בתחום פיתחו את הגשר השקוף, שעם הזמן התגלה כסיפור הצלחה גדולה ביותר -

יישור שיניים שקוף

 

יישור שיניים שקוף הוא למעשה הליך שאיש מלבדכם לא יידע עליו, פשוט כי מדובר על יישור שיניים שאי אפשר לראות!
מדובר במין פלטות נשלפות, כך שלמעשה יהיה לכם גם הרבה יותר קל לנקות אותן במהלך כל הטיפול. זה יכול להתאים לכם בין אם אתם אנשים מבוגרים ובין אם אתם צעירים.

 

השיטות הפופלאריות כיום:

במרפאתנו אנו מציעים מגוון רב של אפשרויות שונות, הן למבוגרים והן לילדים, בפרקי זמן קצרים למדי יחסית. אנו מקפידים להשתמש בשיטות והסמכים החדישים, היעילים, האסתטיים והמהירים ביותר כיום ליישור שיניים:

  •     מתכת נדבקות עם השיניים מקדימה וחוט עדין.
  •     חרסינה הנדבקות לשיניים מקדימה עם חוט עדין.
  •     פלסטיק (שקופות) הנדבקות מקדימה עם חוט עדין.
  •     קטנים יותר שמצד אחד יעילים ביותר ומצד שני מאפשר גישה לניקוי יותר קל לשיניים.


    לפרטים נוספים, ייעוץ ראשוני וקביעת תור, צרו עימנו קשר.